Ana sayfa » Albion Online Killboard Sistemiyle Gelen Yenilikler

Albion Online Killboard Sistemiyle Gelen Yenilikler

Alman yapımcı Sandbox Interactive’in merakla beklenen oyunu Albion Online Killboard sistemi ile oyuna oyun dışı bir yenilik getirdi. Resmi web sitesine gelen bu yenilikte Kim Kimi Öldürdü listesi olan Killboard oyunculara sunuldu.

Albion Online PvP

Final Beta sürecine giren Albion Online Killboard sistemi öncesinde de birçok yenilik aldı ve almaya devam ediyor. Killboard’daki beş ayrı sekmede, tüm PvP kill’lerinin, çok oyunculu savaşların, Guild vs Guild savaşlarının, hem oyuncular hem guild’ler için liderlik sıralamalarının istatistikleri detaylı bir şekilde gösteriliyor ve böylece farklı guild’lerle bunların başarılarının doğrudan karşılaştırmaları da sistemde yer alıyor.

Albion Online Kill Albion Online Killboard

PvP karşılaşmaları seven oyuncular için olmazsa olmaz olacak olan Albion Online Killboard sistemi diğer oyuncuları avlamak için bir takip cihazı sistemi görüyor. Rekabetçi oyuncuların her türlü sorusuna cevap niteliğinde olacak olan yeni sistem her an güncel nitelikte olacak. Şimdiki ve bir önceki haftanın istatistikleri, ayrıca şimdiki ve önceki ayın istatistikleri, şöhret bilgileri, bir savaşın süresi ve savaşa katılanlar, hem katilin hem kurbanın kullandığı zırh ve silah donanımı ve daha fazlası bu panoda yer alıyor.

Panodaki arama çubuğuyla oyuncular istedikleri bilgiye güncel bir şekilde ulaşabilecekler. İstatistiklerinden gurur duyan oyuncular ise bu sonuçları Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardan da paylaşabilecekler. Killboard sistemine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.