Ana sayfa » Albion Online Beta Sürecinin Sonuna Geliyor

Albion Online Beta Sürecinin Sonuna Geliyor

Albion Online Son Beta Süreci Başladı!

Oyun severlerin büyük bir heyecanla beta sürecine katılmaya devam ettiği ve büyük bir ilgi gören Albion Online Beta sürecinin sonuna geliyor. MMORPG türündeki oyun, oyuncular için büyük öneme sahip olan final beta sürecini başlattı. Bu sayede halen oynamaya devam eden oyuncularla beraber, yeni başlamak isteyen oyunculara yeni bir heyecan ve macera dolu dakikalar geçirme fırsatı verilmiş durumda, tüm geliştirmelere ve yeni özelliklere sahip olarak oynamak isteyen 160.000 Founder oyuncu bu yeni macera dolu dakikalara bu sayede başlamış oldu. Albion Online Final Betası için; Legendary konumudaki oyuncular beta sürecine 1 Ağustos’ta başlarken, Epic ve Veteran statüsünde bulunan oyuncular 2 ve 3 Ağustos’ta oynamaya başladılar. Ayrıca Founder Pack’i yükseltmek isteyenler ise Albion Online Store üzerinden yükseltmeleri yapabilirler.

SandBox Interactive, oyunu daha zengin bir hale getirebilmek için küçük bir örnekle oyunun Destiny Board’unu yeniden yapılandırmış, Guild vs Guild savaşlarını yeniden revize etmiş ve bütün Guild sistemine özellikler eklemiş durumda. Tabi bununla da yetinilmemiş, yeni dünyalar Royal Islands ve The Outlands’ın birbirinden güzel ve bir o kadar farklı görünüşleriyle birlikte dağ, bataklık, ve bozkır gibi yenilikler eklemiş. Dolayısıyla oyuncuların bu yerlerde rekabetin dışında kalmamaları için Artifact Items ile getirilen silah, zırh seti ve off-hand gibi ganimetlere sahip olabilecekler.

Yine yeni bir özellik olan ve bizlerinde sevdiği oyuncuların oyun içi davranışlarını kontrol eden ve oyuna yeni eklenen Reputation & Crime sistemi. Bu sistemin büyük çoğunluk tarafından sevilecek gibi görünüyor. Bu sistem oyun içerisinde kimlerin onurlu bir davranış sergilediğini, bu kişiler dışında kimin kirli, yasa dışı işler peşinde koştuğunu takip edecek. Dolayısıyla bu sistem sadece bir sistem olmaktan çıkacak oyun içi dünyanın oyuncuya nasıl bir davranış içerisinde olunacağına da etki edecektir.

Tüm bu yenilikler değerlendirildiğinde oyun geliştirilmeye devam edecek gibi duruyor. Albion Online Final Betası ile oyuncular, büyük maceraya son vermeden kendilerini yeni maceralar içerisinde bulacağı kesin gibi duruyor.

Oynanacak Oyunlar olarak Albion Online incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.