Ana sayfa » Albion Online Final Beta Sürümünde Birçok Değişiklik Bulunuyor!

Albion Online Final Beta Sürümünde Birçok Değişiklik Bulunuyor!

Yeni Artifact'ler, yeni güçlere neden olacak!

Betası duyurulduğundan beri oldukça büyük bir kitle tarafından oynana ve takip edilen Albion Online Final Beta sürümüne doğru yola çıktı. Oyunun son beta sürümünde ise oldukça fazla yenilik oyuncuları bekliyor olacak.

Albion Online Artifact

Albion Online Final Beta sürümüne yeni eklenen Artifact eşyaları oyunculara yeni bir güç kazandıracak. Bu çok özel eşyalar sayesinde oyuncular kendilerine özgü güçlü ekipmanlara sahip olabilecek. Üstelik bu artifact’ler içine gömülmüş çok özel eşya görünümleri, eşsiz yetenekler ve büyüler de oyunculara sunulacak. Eklenen bu özellik sadece PvE alanları içerisinde daha değerli ganimetler anlamına gelmiyor. Bunun yanı sıra karakterinizin gücünü ve dayanıklılığını arttırmaya yönelik yeni bir geliştirme sistemi de sizleri bekliyor!

Oyunun son beta testi 1 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak ve gelecek olan bu artifact eşyalarından tam olarak 18 tanesi (10 silah, 2 off-hand, 2 zırh seti) oyuncular tarafından yapılabilir olacak. Geliştirici firma olan Sandbox Interactive bu kadarıyla da kalmayıp oyunculara 81 adet artifact eşyası vermeyi planlıyor.

Albion Online Final Beta ve artifact eşyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilir ve gelecek olan yamayı kendi gözleriniz ile görebilirsiniz!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.