Ana sayfa » Albion Online Cador yaması ile gelişimine devam ediyor

Albion Online Cador yaması ile gelişimine devam ediyor

Albion Online Cador yaması yaklaşık bir aydır oyuncular tarafından oynanabilir durumda. Cador yaması artık yerine oturmaya başladığı için geliştirici firma daha fazla özellikleri ekleyerek oyunculara yeni sürprizler hazırlıyor.

Albion Online Cador yamasında gelecek olan büyüler ve yetenekler

 • Flame Orb

Albion Online Cador Flame Ball

Flame Orb büyüsü, two-handed olan Fire Staff eşyasına yeni bir özellik olarak gelecek.Kullanıldığında düz bir çizgide ateş topu fırlatarak çarptığı her düşmana hasar verir ve zaman içerisinde hasar almalarına sebep olur. Flame Ball çarpma esnasında kaybolmaz, bu yüzden de doğru bir şekilde nişan alındığında çok güçlü bir büyü olur.

 • Tackle

Tackle yeteneği two-handed Hammer silahlarında bulunacak.Kullanıldığında ise istenilen yöne doğru karakter atılacak ve çarptığı her düşman sersemleyecek.

 • Charge

Albion Online Cador charge

Claymore bu saldırıda oyuncuya eşlik edecek. Charge kullanıldığında düşmana doğru atılır ve Claymore ile oyuncuyu bir süre boyunca ayrılamaz yapar.Kaçan bir oyuncuyu yakalamaya çalışırken, ya da savaşın ortasından kaçmaya çalışırken kullanılabilecek en iyi yetenek bu.

 • Tornado

Bu yetenek Quarterstaff’da bulunur ve yakından saldıran oyunculara uzaktan vurmaları için bir özellik sağlar. Staff’ı hızlı bir şekilde sallayarak güçlü bir kasırga için enerji biriktirilir ve istenildiğinde düz bir çizgi halinde düşman ya da düşmanlara doğru fırlatılabilir.

Albion Online Cador yaması sonrası oyuna özellik eklemeye devam ediyor ve bu kadarı ile  sınırlı kalmayacak. Diğer özellikler yapımcı firma tarafından açıklanır açıklanmaz Oynanacak Oyunlar takipçileri ile de paylaşılacak. Albion Online’da görüşmek üzere!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
 • ökkeş

  ilk defa oynayacagım bir oyun

  Online oyunları farklı farklı heycanlarla oynamak biz oyun sever oyuncular için çok heycan verici durumlara geliyor bu durumlar hırs ve azim yaratıyor stratejik olarak gelişiyor ve güçlemiyoruz

 • onurtanya8

  Ultime online gibi olacağı söylenen oyun, Albion online nedense ultima online gibi olacak diye pazarlanmaya çalışılan bir oyundu. Şimdi ise kendi çapında geliştirilerek güzel bir yerlere geleceğini düşünüyorum.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.