Takip Et
Ana sayfa » AirRivals Online » AirRivals Online Tanıtımı

AirRivals Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Airrivals Online, 3 boyutlu çevrim içi oynanabilen bir MMOG uçuş simülatör oyunudur.  Bilim kurgu uçak oyunu olan Airrivals Online ile Phillon gezegeninde eşssiz manzaralar arasında aksiyon dolu bir oyun oynayabilirsiniz. Airrivals Gameforge 4D GmbH oyun firması tarafından 2008 yılında yayınlanmıştır. Oyunun geliştirme kısmında Masangsoft firması bulunmaktadır.

Airrivals Online Hakkında

Airrivals Online, oyunu sayesinde havada kendi gözünüzle uçuyormuşcasına savaş pilotu olabilirsiniz. Her deneyim puanı ve her yeni görevden sonra yeteneklerinizi geliştirerek usta bir pilot olabilirsiniz. Bu oyunda sadece pilot olmakla kalmayıp bulunduğunuz ulusun lideri de olabilirsiniz. Ulus Lideri olduğunuzda ulusunuzun ekonomisi, yasaları ve savaş kararları tamamen size bağlıdır. Bu görev büyük bir sorumluluk gerektirmektedir. Airrivals Online içinde katılabileceğiniz sekiz savaş çeşidi bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla Ana Gemi Savaşı, Gelişmiş Us Savaşı, Stratejik Nokta Savaşı, NGC Bölge Savaşı, NGC Stratejik Nokta Savaşı, SPI Ödül Savaşı, Arena ve Ölüm İşaretleridir. Oyun içindeki bu savaşların her birinin, kendine has ödül ve kuralları bulunmaktadır.

Airrivals Online, oynarken kullanıp geliştirebileceğiniz 4 farklı hava aracı bulunmaktadır. Bunlar A-Gear, B-Gear, I-Gear ve M-Gear’dır. A-Gear karaya iniş yapabileceğiniz havadan karaya bir savaş aracıdır. Havadan karaya tek uçuş aracı olması en önemli özelikleri arasındadır.  Bu aracın Bariyer yeteneği sayesinde 15 saniye boyunca hiçbir saldırıdan hasar almadan çatışma ortamından hızla uzaklaşabilirsiniz.  Önemli zırh ve silah takviyesi ile bir ulusta bulunması gereken uçuş aracıdır. B-Gear oyun içinde en hızlı seviye atlayan Gear modelidir. Bulundurduğu yetenekleri sayesinde havadan karaya ve havadan havaya bombardıman özeliği gelişmiş tek Gear’dır.  Bu uçuş aracını profesyonelce kullanan birine denk gelirseniz bunun karşısında durmanız bir hayli zordur. Oyunun en hızlı motoruna sahip Gear ise I-Gear modelidir. Çılgınlık skili sayesinde fırlattığınız roketinizin hasar gücü iki katına çıkarak rakibinize maksimum hasarı verebilirsiniz. Yüksek bir M-Gear bir ulus savaşında kaderi anında değiştirebilir. Zira yüksek levelli M-Gear yenmesi en güç uçuş aracıdır. Kedine basabildiği buf sayesine zırh gücünü iki katına çıkartabilir. M-Gear formasyon ekibini sızdığı ulusun içine çağırarak savaşın yönünü anında kendi lehine çevirebilir.

Oyunu indirmek istiyorsanız bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Airrivals Online Sistem Gereksinimleri

Uçuş simülatör oyunlarına ilgiliniz yüksek ve havada yapılan çatışmalardan büyük bir zevk alıyorsanız, sizin de bu oyunu oynanacak oyunlar listenize eklemenizi tavsiye etmekteyiz. Bu oyunu oynamaya karar verdiyseniz bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgiyi aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows XP

İşlemci Tipi: Pentium3 1GHz

Ram Miktarı: 1 Gb

Ekran Kartı: 32MB Ram üzeri grafik kartları

HDD Veri Alanı: 1 GB

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.