Ana sayfa » Agar IO Benzeri Yılan Oyunu Slither IO

Agar IO Benzeri Yılan Oyunu Slither IO

Agar IO Benzeri Yılan Oyunu Slither IO sizlerle!

Fenomen oyunlardan birisi olan Agar.io oyunun geliştiricileri tarafından yayınlanan klasik yılan oyunu Slither io, hem mobil hem de internet platformu için çıkmış durumda. Tamamen Agar.io benzeri olması da Agar.io geliştiricileri tarafından Agar.io’nun tahtına göz diken bir oyun yapıldı. Çıktığı ilk günden beri oldukça sevilen oyun Agar.io’nun tahtına göz dikmiş durumda.

Oyunun hikayesi ve işleyiş bakımından Agar.io arasında benzerlik bulunsa da bazı önemli farklılıklar bulunuyor. Örnek verecek olursak Agar.io’da kendinizden küçük bir oyuncuya ya da yeme temas ettiğinizde yutabiliyordunuz, ayrıca sizden büyük bir oyuncuya temas ettiğiniz zamanda oyun sonlamış oluyordu. Slither.io bu anlamda biraz daha eşitlikçi davranarak, Slither.io da az puana sahip olmanın ya da çok puana sahip olmanın pek bir önemi bulunmamakta. Sahip olduğunuz yılan ne büyüklükte olursa olsun, diğer oyuncuların yılanlarının önünü keserek size çarpmasını sağlayarak onları yok edebilirisiniz. Bir oyuncunun yılanı patladıktan sonra geriye kalan cisimleri yiyerek kendinizi büyültebilirsiniz. Ayrıca Agar.io’da bulunduğu gibi Slither.io’da da amaç yılanı büyülterek dünya sıralamasında top 10 listesine isminizi yazdırmak.

Tabi ki de oyun için sadece Agar.io’dan esinlendiğini söylersek, Nokia’nın çıkarmış olduğu efsane yılan oyununa büyük bir ayıp etmiş oluruz. Slither.io’nun çıkmasında Agar.io’nun olduğu kadar Nokia’nın efsanevi yılan oyunun da payı oldukça çok fazla.

Windows Phone kullanan kullanıcılar için uygulama paylaşılmamış olsada Android işletim sistemi ve IOS işletim sistemli cihazlardan oynanabilir durumda . Ayrıca Slither.io’ya internet tarayıcınızdan da oyunu oynayabilirsiniz.

Slither.io oynamak için tıkla

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi bizimle ve diğer oyuncular ile yorumlar özelliği ile paylaşmayı da sakın unutmayın!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 1
  • Baransel Önal

    Aşırı eğlenceli bir oyun fakat vakit çok harcıyor, tavsiye ederim.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.