8 Bit Armies Tanıtımı

8 Bit Armies

PC
Steam
6

Ortalamanın Üstü

9.1

OYLAR

8 Bit Armies Tanıtımı

8 Bit Armies Tanıtımı Hakkında

Yapımcısı ve yayımcısı Petroglyph olan ve ayrıca bağımsız bir yapımcıya sahip olan oyun, simülasyon ve strateji türünde bir oyundur. Çevrimiçi olarak oynayabildiğiniz gibi çevrimdışı olarak da oynayabilirsiniz. Oyunu steam üzerinden satın alarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Steam üzerinden 24,00 TL’ye satın alabilirsiniz. 8 Bit Armies Tanıtımı ile oyun hakkında ön fikir edinerek satın alabilirsiniz.

8 Bit Armies Tanıtımı

8 Bit Armies, Red Alert oynayan oyuncuların alışkın olduğu bir yapıda, kaynak toplama ve bu kaynaklar sayesinde arkadaşlarınızla beraber büyük bir savaşın içine gireceğiniz asker, tank ve helikopter gibi bazı savaş araçlarını yapmanızı sağlayan bir strateji oyunudur. Bu araçlar sayesinde de büyük bir beyin fırtınası yaparak karşı rakibinizi veya karşınızda bulunan arkadaşınızı nasıl yeneceğinizi belirleyebilirsiniz. Sizin için önemli olan ne kadar çok kaynak o kadar fazla askeri güç demek, askeri gücünüz ise bu kara, hava gibi askeri araçlarla sağlayacaksınız. Bu araçları çıkarabilmeniz içinse mümkün olduğunca fazla kaynağa ihtiyacınız bulunmaktadır. Dolayısıyla ne kadar fazla kaynak toplayarak araç üretirseniz veya kaynakları depolayabilirseniz kendi ordunuzu da bir o kadar güçlendirebilirsiniz. Aslında burada önemli olan bir nokta da enerji konusudur, karşı saldırı aldığınızda sizi koruyacak olan enerjidir ve enerjinizin de olabildiğince yüksek olması gerekir. Eğer düşük bir enerji üretiminiz varsa, tüm savunma mekanizmalarınız devre dışı kalacaktır ve sizi koruyan bu mekanizmalar çok kolay bir şekilde yok edilebileceği gibi iyi bir ordunuzda yoksa tamamen yok olmanın eşiğine geleceksiniz.

Oyunda saldırı yapmak için iyi bir ordunuzun olması gerektiğini söyledik. Bunun yanında ayrıca savunma mekanizmanızın da iyi olması gerekiyor. Eğer bir saldırı geldiğinde çok çabuk dağılan bir savunma mekanizmanız varsa çok fazla oyunda tutunamayacaksınız. Önemli olan kara ve hava savunmalarınızın mümkün olduğunca fazla olmasıdır, bu sayede gelen saldırıyı çok çabuk bir şekilde def edebilirsiniz.

8 Bit Armies’de hem tek oyunculu oynama hem de çok oyunculu oynama imkanı bulunmaktadır. Eğer bir arkadaş grubunuz varsa veya internet üzerinden başka kişilerle oynamak istiyorsanız MultiPlayer seçeneği sayesinde birden fazla robot yani sanal olmayan kişilerle oynayabilirsiniz. Çok Oyunculu sistemin yanı sıra birde Tek Oyunculu sistem bulunmakta burada da çevrimdışı olarak oynayarak toplamda 25 görev bulunan tüm bölümleri tamamlayabilirsiniz. Burada bulunan görevlerden 10 tanesini de başka bir arkadaşınızla oynayarak yapabildiğinizi de söyleyelim.

8 Bit Armies Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows Vista Service Pack 2
İşlemci: Dual Core Processor 2,6 GHZ
Ram: 4 GB
Grafik Kartı: Nvidia Geforce 250 veya Ati Readon HD 3870
Direct Sürüm: 11
HDD Boş alan : 2 GB

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Quad Core Processor 2,6 GHZ ve daha üstü
Ram: 6 GB
Grafik Kartı: Nvidia Geforce 550 veya AMD Readon HD 6800
Direct Sürüm: 11
HDD Boş alan : 2 GB

Şifremi Unuttum