Ana sayfa » Knight Online 2017 Klan Turnuvası Şampiyonu Borussia Dortmund!

Knight Online 2017 Klan Turnuvası Şampiyonu Borussia Dortmund!

2017 Klan Turnuvası Şampiyonu Borussia Dortmund!

Türkiye’nin en sevilen efsane MMORPG Knight Online’da 17 Eylül itibariyle bir turnuva daha geride kaldı. Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen ve klanların 50’şer oyuncu ile mücadele ettiği 2017 Knight Online Klan Turnuvası’nda  2017 Klan Turnuvası Şampiyonu Borussia Dortmund! klanı oldu. Turnuva finalinde gösterdiği müthiş performansla şampiyonluğa ulaşan Borussia Dortmund klanı 7.000 TL değerindeki 160.000 Npoint ödülünün de sahibi oldu.

Turnuvada 10 Eylül tarihinde gerçekleşen grup aşaması mücadeleleri sonunda 17 Eylül’deki finallere katılmaya hak kazanan klanlar, şampiyonluk yolundaki mücadelelerine Çeyrek Final’den devam ettiler. Seyir zevki yüksek mücadelelere tanıklık ettiğimiz Çeyrek Final’in ardından, oyuncular tarafından turnuvanın favorileri olarak gösterilen 4 takım da Yarı Final’e kaldı.

Turnuvanın Yarı Final’inde Borussia Dortmund klanı Wanteds klanı ile, ProGamers klanı da Nationalitys klanı ile eşleşti. Klan Turnuvası tecrübesi olarak birbirlerine yakın olan bu klanlar arasındaki mücadeleler de oldukça heyecanlıydı. Büyük çekişmeye sahne olan Yarı Final maçları sonunda rakibini 292 – 223 yenen Borussia Dortmund ile 301 – 182 yenen Nationalitys klanları Final’de mücadele etme hakkı kazandılar.

2017’nin ilk klan turnuvası şampiyonunu belirleyecek olan Final karşılaşmasının ilk dakikalarında Nationalitys klanının yaptığı hataları iyi değerlendiren Borussia Dortmund klanı rakibine üstünlük kurdu. Maç esnasında Nationalitys klanı bu üstünlüğü kırmak için büyük çaba sarf etse de Borussia Dortmund klanı rakibinin skoru dengelemesine izin vermedi. 45 dakika boyunca devam eden mücadelenin sonlarında ise Borussia Dortmund klanı skor farkını açtı ve 1093 – 402’lik skor ile 2017 Knight Online Klan Turnuvası şampiyonluğuna ulaştı.

Knight Online Klan Turnuvası’nda ilk 3’e giren klanlar ve kazandıkları ödüller ise;

  • Borussia Dortmund – 160.000 Npoint
  • Nationalitys – 80.000 Npoint
  • Wanteds – 40.000 Npoint

2017 Knight Online Klan Turnuvası Şampiyonu Borussia Dortmund’u tebrik ediyoruz.

Turnuvanın ardından Knight Online yönetim ekibi tarafından yapılan açıklamada 2017 yılı içerisinde Knight Online için yeni bir turnuva daha görebileceğimiz belirtildi. Her ne kadar kesin bir bilgi olmasa da bu haber bile Knight Online oyuncularını oldukça heyecanlandıracaktır.

Knight Online Klan Turnuvası hakkındaki tüm detaylara oyunun resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak tebrik ederiz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.