Ana sayfa » 2016 Knight Online Turnuvası

2016 Knight Online Turnuvası

Hemen hemen her yıl turnuva düzenleyen NTT Game Ekibi bu yıl da ülkemizde artık popülerleşmiş olan Knight Online ile ilgili 2016 yılı turnuvasını düzenlemeye karar verdi. 2016 Knight Online Turnuvası için ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz ve bu sayede şimdiden ekibinizi kurabilirsiniz.

2014 yılından beri turnuvalar düzenleyerek oyuncuları ile offline ve online alanlarda buluşan NTTGame Ekibi bu yılda turnuva ödülleri göz doyurucu olarak şekillendirmiş.

2016 yılı içerisinde toplamda 4 periyot şeklinde olacak turnuvaların ilk periyotu Nisan ayının ilk haftasında oynanılacak, periyotlar sırası ile şöyle;

1. Periyot: Ocak – Şubat – Mart (Bu periyodun maçları, Nisan ayının ilk haftası oynanacaktır.)
2. Periyot: Nisan – Mayıs – Haziran (Bu periyodun maçları, Temmuz ayının ilk haftası oynanacaktır.)
3. Periyot: Temmuz – Ağustos – Eylül (Bu periyodun maçları, Eylül ayının ilk haftası oynanacaktır.)
4. Periyot: Ekim – Kasım – Aralık (Bu periyodun maçları, 17-18 Aralık tarihlerinde oynanacaktır.)
Keyifli dakikalar geçirebileceğiniz ve eğer turnuvayı kazanırsanız klanınızın adını 2016 klan şampiyonu olarak duyurabileceğiniz Knight Online Turnuvası ile ilgili detaylı bilgileri almaya geç kalmayınız.

Ödüllerde gerçekten oyuncuları tatmin edecek şekilde ayarlanmış;
Turnuva 1.’si: 5.000 TL + 160.000 NPoint (Klanın her bir oyuncusuna 3200 NPoint)
Turnuva 2.’si: 2.500 TL + 120.000 NPoint (Klanın her bir oyuncusuna 2400 NPoint)
Turnuva 3.’sü: 1.000 TL + 80.000 NPoint (Klanın her bir oyuncusuna 1600 NPoint)

Toplamda 8.500TL para ödülü ile beraber 360.000 NPoint değerinde ödül dağıtılacak, turnuvada yerinizi almayı kaçırmayın!

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Zulfikar Serce

    sureklı cz clanları ıcın turnıvalar duzenlenıyor bız ardream clanlarıda katılmak ıstıyoruz fakat herkeze acık denılıyor ama skıller cz skıllerı ardreamlar sureklı bu etkınlıkten mahrum kalıyor bızımlede ılgılenın bıraz 😀

  • Baransel Önal

    Turnuvayı izlemek eğlenceli, oynamak ayrı bir heyecan her Knight Online oyuncusunun en azından bir kere turnuvaya katılması gerek o heyecanı yaşamak için

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.