1666 Amsterdam Tanıtımı

1666 Amsterdam

PC
6.9

OYLAR

1666 Amsterdam Tanıtımı

Tanıtımı

1666 Amsterdam Tanıtımı Hakkında

1666 Amsterdam,  Assasin’s Creed gibi oyunlarda görev alan yaratıcı bir yönetmen olan Patrice Deslilets’in yeni projesi hakkında dedikodular yayılmaya başlandı. Konsol oyunu olması beklenen Patrice Desilets’in yeni projesi oldukça dikkat çekiyor. Sizler için kısa bir bilgi olması adına 1666 Amsterdam Tanıtımı hazırladık.

Gazeteci Brandon Sheffield’in kayıt altına almış olduğu oyunun videoda oyunun sanatsal açıdan Assassin’s Creed ile arasında oldukça fazla benzerlik olduğunu söylenebilir. Oyuncuların yönetecekleri karakter ise gizemli pelerini sayesinde hayvanlara dönüşebiliyor ya da korkunç halüsinasyon görülmesine sebep oluyor. Şeytan’dan daha fazla kötü olmayı vaat eden oyunda fare, karga gibi kara büyü ile alakası olan bütün hayvanları oyun severler kontrol edebilecek.

1666: Amsterdam, THQ Montreal oyun stüdyosu olan şirket tarafından geliştiriliyordu. PlayStation 3 ve Xbox 360 oyun konsolları için çıkması gerekirken, THQ oyun stüdyosunun batışı ile Ubisoft stüdyoyu satın aldı ve oyunun geliştirilmesine kısa bir ara verildi. Geçtiğimiz günler de ise yetenekli yönetmen Patrice Desilets projenin başına geçti ve oyunu en kısa sürede yeni nesil konsollar için hazır hale getirmeyi amaçlıyor.

Gazeteci Brandon Sheffield’in paylaşmış olduğu video aslında 2 sene öncesine ait. 1666 Amsterdam oyununun mekanikleri ve sanatsal içerikleri videodakine benzer olabilecekken grafik açısından daha gelişmiş bir oyun, siz oyun severleri bekliyor olabilir. Yapımcı firma tarafından kesin bir tarih belirtilmemiş olsa da, yeni konsollara uyum sağlamayı amaçladıkları için en kısa süre içerisinde oyun pazarına sürülecektir.

1666 Amsterdam Sistem Gereksinimleri

 Sistem gereksinimleri hakkında herhangi bir açıklama mevcut değil. Açıkladığı andan itibaren Oynanacak Oyunlar farkıyla sizlerle olacak!

Şifremi Unuttum